FAQ | BLACKRENT.SK

FAQ

V cene prenájmu je povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie vozidla, povinná výbava a diaľničná známka platná na území Slovenskej republiky.
Pri odovzdaní nájomcovi, je vozidlo technicky nezávadné, má vyčistený interiér a exteriér. Vozidlo je plne dotankované.
Vycestovať môžte do krajín v rámci EU. Pri vytváraní objednávky si zvolíte "režim" a vyberiete si krajinu do ktorej plánujete vycestovať.
Vstup nie je povolený do krajín: Albánsko, Andora, Bielorusko, Čierna Hora, Bosna a Hercegovina, Cyprus, Irán, Izrael, Maroko, Rumunsko, Rusko, Slovinsko, Srbsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina.Ostatné krajiny mimo EU sú na individuálnom posúdení - "režim 4"

Áno, poplatok za prevzatie alebo odovzdanie vozidla mimo otváracích hodín je 30€.

Akceptujeme platbu v hotovosti a platbu prevodom.

Všetky vozidlá majú platnú diaľničnú známku v rámci Slovenskej republiky. Pri vycestovaní mimo hraníc SR je nájomca povinný hradiť si poplatky za spoplatnené cesty sám.

Preprava zvierat je možná iba v prepravnom boxe určenom pre zvieratá. 

Meškanie je potrebné čím skôr nahlásiť na telefónom čísle +421 910 666 949, alebo vo svojom zákazníckom konte. V prípade neohláseného meškania viac ako 30 minút, vás budeme pokutovať vo výške 20€, až po preplatenie celého dňa nájmu vozidla.

Jeden deň prenájmu znamená 24 hodín. Po 24 hodinách je nájomcovi účtovaná cena nájmu za ďaľší deň.

V prípade, že sa rozhodnete neuhradiť pokutu za priestupok okamžite a prenajímateľ dostane výzvu na jej zaplatenie, budeme požadovať úplnú sumu kompenzácie od nájomcu, ktorý bol v čase porušenia zmluvy uvedený ako nájomník. Taktiež vám budeme účtovať administratívny poplatok za spracovanie pokuty vo výške 20€.

user

Potrebujete poradiť ? Sme tu pre vás.

Sme na príjme Po–Pia 08:00–17:00
phone
Zavolajte +421 910 666 949
phone
Napíšte nám info@blackrent.sk
»
[str-gui-support-desc]
[str-gui-support-chat]
»